Tierra, stworzona dla natury.
Tierra, zrównoważona kolekcja zaprojektowana przez Pio&Tito Toso to rewolucja w zakresie namacalnego uroku i stylu, wyrażająca całą wiedzę firmy, która zawsze przetwarzała tworzywa sztuczne, a teraz robi to, chroniąc środowisko i tworząc piękno na stole dzięki opatentowanym całkowicie poddanym recyklingowi i nadającym się do recyklingu materiałom o ulepszonych właściwościach funkcjonalnych.
Projekt i kolory przywodzą na myśl ceramikę toczoną na kole, co daje atrakcyjny, czarujący wygląd ręcznie robionego naczynia, inspirowany ciepłem ziemi i natury.
Miska z kolekcji Tierra, wykonana w całości z recyklingu 2 butelek PET na wodę pochodzących od konsumentów, symbolizująca rewolucję pod względem materiału i stylu. Celowo nierówne okrągłe dekoracje nadają uderzająco rezonujący wygląd ręcznie robionego.
Średnica: 25 cm
Wysokość: 10,5 cm
Pojemność: 3,10 l